Gdzie można zjeść dobry Kebab?

Moderatorzy: ckdezerterka, Mod Team

<<

Suld

Dominus et Deus
Dominus et Deus

Post 22 sty 2008, o 00:01

Inquisitor napisał(a):Pizza Masingro na osiedlu Czecha, bardzo dobry kebab i bardzo dobra pizza ;)

!
Once is happenstance, twice is coincidence, three times is enemy action and over 600 is clearly the work of an ancient Sumerian demon or some shit.
<<

mdata

Dominus et Deus
Dominus et Deus

Post 22 sty 2008, o 00:04

w lesznie znam dobre kebaby. SUŁTAN na rynku i maja tez lokal na marcinkowskiego :) dobra firma chociaz pamietam jak duzy kebab byl za 6zl a teraz to juz 10. ach ta inflacja.
w poznaniu jadlem w alibabie na gwarnej i bylo smacznie
'my hovercraft is full of eels' [Monty Python]

http://mdata.deviantart.com/gallery/
<<

Inez

Edyl kurulny
Edyl kurulny

Post 22 sty 2008, o 10:47

Najlepszy kebab (a jestem fanką kebabów :lol: ) jest w Gdyni przy ulicy Świętojańskiej. Jakbym mogła to zwinęłabym tę budę i postawiła przed swoim blokiem w Poznaniu :D ehehehehe

W Poznaniu byłam w kilku miejscach, ale raczej nie są warte polecenia.
<<

gr_q

Proletariusz
Proletariusz

Post 22 sty 2008, o 16:15

Re: Gdzie można zjeść dobry Kebab?

Rioo napisał(a):podziel się info, gdzie jadłaś takiego fuuuj kebaba :>

W budce przy przystanku tramwajowym na Półwiejskiej. Po prostu bleee
<<

Alev

Questor
Questor

Post 22 sty 2008, o 18:15

ja dzisiaj jadłem w Ali Babie kolo sphinxa na św Marcinie (no prawie na :)
Bardzo smaczne mięsko:) Reszta - db+
Jak juz jestseśmy w temacie fast f. to zwracam uwagę na wystrój knajpy i klimat wnętrza. Nasuwa mi sie od razu Piccolo na ratajczaka, na przeciwko bibloteky. wnętrze ciemne, zimne, nie ma gdzie usiąść, a spagetti niedobre.
Wnętrze- 1 na 5, żarcie- 3/5
Dla porównania Avanti na starym Rynku jedzenie 4/5(kiedys bylo lepsze) i wnetrze 4/5
<<

Adas

Patrycjusz
Patrycjusz

Post 22 sty 2008, o 21:24

Alev El-Kamar napisał(a):Dla porównania Avanti na starym Rynku jedzenie 4/5(kiedys bylo lepsze) i wnetrze 4/5

przede wszystkim bardzo szybko i tanio (znizka dla studentow!)
acz co do wnetrza, to raczej nie ocenialbym tak wysoko. aha no i nie ma tułalety :yumyum:
<<

Alev

Questor
Questor

Post 22 sty 2008, o 22:00

Adas napisał(a): aha no i nie ma tułalety :yumyum:

tak.
a byłeś w tym Piccolo?
Tam to jest chlew! :shock:
<<

Jack

Moderator
Moderator

Post 22 sty 2008, o 22:16

Adas napisał(a):przede wszystkim bardzo szybko i tanio (znizka dla studentow!)

Owszem, chociaż zniżka wynosi bodajże CAŁE 50 gr i jest tylko na boloński :P Dlatego ja zawsze biorę węgierski - dobry, tani i pikantny :)

Dobra, koniec offtopa, bo to jest temat o kebepie, najwyżej zrobimy swój o spaghetti 8)
Wieśniacy czosnek w wielkiej obfitości pojedli, a ku większej pewności wieńce sobie czosnkowe na szyjach pozawieszali. Niektórzy, osobliwie niewiasty, całe główki czosnku pozatykali sobie gdzie jeno mogli. Całe sioło czosnkiem śmierdziało horrendum, dumali tedy kmiecie, że w bezpieczeństwie są i że nic im upir uczynić nie zdoła. Wielkie było zasię ich zdumienie, gdy upir, o północku nadleciawszy, nie zląkł się zgoła, jeno śmiać się jął, zębami od uciechy zgrzytać, a szydzić. "Dobrze to, wołał, żeście się przyprawili, wnet was żreć będę, a przyprawione mięsiwo więcej mi do smaku. Posólcie się jeszcze a popieprzcie, a i o musztardzie nie zapomnijcie."

A. Sapkowski, Wiedźmin.
<<

on

Dominus et Deus
Dominus et Deus

Post 22 sty 2008, o 23:06

Podobają mi się te posty, w których polecacie jakieś miejsca w Gorzowie, Zielonej, Lesznie czy Gdyni. Na pewno autorka tematu się tam przejedzie, żeby zjeść dobry kebab :D
gr_q napisał(a):
Rioo napisał(a):podziel się info, gdzie jadłaś takiego fuuuj kebaba :>

W budce przy przystanku tramwajowym na Półwiejskiej. Po prostu bleee

Jeśli to ta sama budka, gdzie dawno, dawno temu kupiłem raz zapiekankę, to rozumiem, co masz na myśli ;)

W samym Poznaniu kebaba jadłem może 1-2 razy, więc ciężko mi coś polecić. Kiedyś w McDonaldzie chciałem zamówić Kebabburgera. Okazało się, że nie sprzedają czegoś takiego (chodziło mi oczywiście o kurczakburgera). Cóż, po ciężkim dniu człowiek ma prawo się pomylić :)

A jadł ktoś Spinxburgera? (Nie jestem pewien nazwy. Dawno temu to z ogarym zamawiałem;P)

btw: A w Bydgoszczy też mają dobre kebaby!
<<

korola

Dominus et Deus
Dominus et Deus

Post 22 sty 2008, o 23:31

Co do kebaba (ale nie burgera, takiego na talerzu) w Sphinxie to nie dajcie się zwieść - ja dwukrotnie (bo było to w pewnych odstępach czasu) nabrałam się oczekując na smaczne skrawane mięsko, a dostałam tam dwa kotlety z siekanego mięsa z jakąś pietruszką chyba w środku, w każdym razie niezbyt smaczne i na pewno niebędące tym, co widzę myśląc "kebap" :/
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park