Jak tworzyc przypisy w pracy mgr?

Moderator: Mod Team

<<

mdata

Dominus et Deus
Dominus et Deus

Post 7 lip 2010, o 11:49

Jak tworzyc przypisy w pracy mgr?

skoro forum juz dziala to moze skorzystam

wprawdzie mamy wakacje, ale w zwiazku z tym, ze w pazdzierniku mam oddac podobno pierwszy rozdzial pracy mgr to powoli bede chcial sie zabrac za pisanie.

a nie bardzo wiem jak tworzyc przypisy - tzn. wiem jak to sie robi w wordzie, ale nie wiem czego profesorowie wymagaja w kwestii przecinkow, kropek, srednikow, kursywy etc. etc.

prace pisze u prof. Sokolowskiego wiec jezeli ktos z jego seminarzystow (zwlaszcza tych co sie ostatnio bronili) moglby mi podac schemat jakis bylbym wdzieczny.

chodziloby mi o schematy dotyczace:
1. ksiazek
2. fragmentow ksiazek, jezeli wiemy, ze mimo pracy zbiorowej dany fragment pisala konkretna osoba
3. artykulow z prasy
4. stron internetowych
5. wyrokow SN i innych sadow

wiem, ze moge to poki co robic byle jak a pozniej poprawiac, ale jak mam poprawiac za pare miesiecy 100 przypisow to wolalbym to od razu dobrze zrobic :)

z gory dzieki za pomoc
'my hovercraft is full of eels' [Monty Python]

http://mdata.deviantart.com/gallery/
<<

Suld

Dominus et Deus
Dominus et Deus

Post 7 lip 2010, o 13:41

Jak chcesz to moge ci wyslac ksiazke o pisaniu prac, pisalem wg tego opracowania i bylo ok.
Once is happenstance, twice is coincidence, three times is enemy action and over 600 is clearly the work of an ancient Sumerian demon or some shit.

Powrót do Archiwum 2009/2010