Konkurs wiedzy z prawa rzymskiego...

Moderator: Mod Team

<<

Loop

Moderator
Moderator

Post 21 gru 2005, o 22:54

Konkurs wiedzy z prawa rzymskiego...

Kto sie zapisal na konkurs z prawa rzymskiego, majac nadzieje na dodatkowy sposob zaliczenia egzamu?

:D

Myslalem, ze to spowoduje, ze sie ludzie zaczna uczyc jak dzicy. A tu nie! U nas na cwiczeniach ostatnio cisza jak nigdy. Az mgr Koncur chyba kilka razy wzdychala: "To nie moja sprawa, wy zdajecie egzamin, nie ja." :D
Prawo Pogorzelskiego: Kiedy na wąskiej drodze jesteś tylko Ty (samochodem), drugi samochód (jadący z naprzeciwka) i pieszy lub rowerzysta (pomiędzy wami), zawsze miniecie się wszyscy jednocześnie w jednym miejscu.
<<

Asfalt

Imperator
Imperator

Post 21 gru 2005, o 23:58

Konkurs jest śmieszny, tak jak ta cała ELSA :D Taka zabawa w profesjonalizm... No ale, nie mnie oceniać... Może to tylko stereotyp?

A Konkurs... Fajna idea, ciekawe nagrody... Tylko skoro nie musze to po co sie zmuszać? 8) A tak poważnie - w okresie zaliczania wszystkich cwiczen i egzaminów ten konkurs mi pasuje jak dupie koszula. Totez sie nie zapisałem. O!
Jestem prestiżowy. Mieszkam w Pałacu w Ciążeniu a moim kucharzem jest Robert Sowa. W mojej stadninie pracuje Jola Rutowicz. Wiem kim jest PFZ i rozmawiałem kiedyś z Radkiem Kretem.
<<

Rioo

Trybun ludowy
Trybun ludowy

Post 22 gru 2005, o 00:25

Asfalt napisał(a):Taka zabawa w profesjonalizm...

tak się składa, że jestem w ELSA :twisted: i powiem Ci, że zabaw to to nie jest :P przygotowanie projektu (w tym wypadku Konkursu), orgazniazacja ludzi, sal, dogadanie się z psorami, a jak dochodzi do tego (czasami) jeszcze ograniczony budżet + sponsorzy, deadline, to na prawdę jest niezły hardcore :roll: to nie jest taki pikuś jak by się mogło wydawać, a na prawdę można się BARDZO DUŻO nauczyć :]

anyway wracając do tematu - konkursik jest spoko, generalnie jest w bardziej swobodnej atmosferze, nie ma takiego (chyba) stresa jak przed egzamem, a można się sprawdzić, nie ma nic do stracenia :lol:

Z tego co wiem zgłoszeń jest już więcej niż rok temu :)
<<

Loop

Moderator
Moderator

Post 22 gru 2005, o 00:29

Wiesz Asfalt, nikt nie rodzi sie profesjonalista, trzeba sie uczyc. Jak ELSA moze wyprodukowac kilku inteligentnych, twardo stapajacych po ziemi profesjonalistow, to ja jej moge tylko przyklasnac :)

Faktem jednak jest, ze myslalem o wstapieniu do ELSY, bylem na spotkaniu inauguracyjnym. Ale jak zobaczylem, ze tam ludzie to lubia pic, pic, pic, pic i czasami cos zorganizowac, to dalem sobie spokoj.
Prawo Pogorzelskiego: Kiedy na wąskiej drodze jesteś tylko Ty (samochodem), drugi samochód (jadący z naprzeciwka) i pieszy lub rowerzysta (pomiędzy wami), zawsze miniecie się wszyscy jednocześnie w jednym miejscu.
<<

Rioo

Trybun ludowy
Trybun ludowy

Post 22 gru 2005, o 01:22

nieprawda, że tam się tylko pije, domyślam się kto nakreślił taki wizerunek :? , pamiętaj, że wszędzie są ludzie i ludzie, nie generalizuj proszę ;) np. ja działam od pierwszego roku, a na piwku z elsowiczami byłem 2-3, góra 4 razy...

spotkania sekcji są otwarte, można przyjść popatrzeć, zastanowić się i wstąpić :D

EOT elsowskiego :P chcecie to załóżcie oddzielny temat, to tam pogadamy, nie lubie OffTopicków :twisted: (ach mod się we mnie odzywa :roll: ;) )
<<

Nephilim

Junior Admin
Junior Admin

Post 22 gru 2005, o 16:41

Jeszcze troche i przez Ciebie robote strace :wink:
Jesli chcecie rozmawiac na temat ELSA itp. to polecam zalozyc sobie osobne watki i tam prowadzic otwarta dyskusje, mi osobiscie taka organizacja nie przeszkadza, ale sam nie mam narazie czasu zeby sie w to bawic...

Wracajac do tematu, to konkurs z Rzymskiego calkiem fajna sprawa jest, daje dodatkowa motywacje dla tych ktorzy jako pierwszy egzamin (zazwyczaj styczniowy) wybrali akurat Rzym, no i zawsze marchewka w postaci nadzieji na bezbolesne zaliczenie poprzez konkurs kusza :D
Obrazek
<<

daro

Equites
Equites

Post 22 gru 2005, o 22:09

a ja mam egzamin w lutym dopiero, za to kolo zaliczeniowe w styczniu i tak i tak sie musze tego nauczyc, wiec moze uda sie zaliczyc przy okazji egzamin =)

a o tej organizacji ELSA z chęcią bym się czegoś wiecej dowiedział?? więc może jakiś jej członek :wink: założy osobny temat??
<<

Rioo

Trybun ludowy
Trybun ludowy

Post 22 gru 2005, o 22:17

daro napisał(a):a o tej organizacji ELSA z chęcią bym się czegoś wiecej dowiedział?? więc może jakiś jej członek :wink: założy osobny temat??

prosz :lol: click

z góry mówię, że żadnym expertem nie jestem ;)
<<

candle

Pontifex maximus
Pontifex maximus

Post 23 gru 2005, o 20:10

Sądzę, że nikomu nie zaszkodzi. Nawet jeżeli się nie wygra (co jest bardziej prawdopodobne... Ile osób dostaje zwolnienie?), to co nauczone - już moje. 10 mam z rzymu colloqium, co skzodzi jeszcze raz to samo napisać... Gdzie w necie są te druczki zgłoszeniowe?
Odwaga to prawie sprzeczność sama w sobie. Oznacza mocne pragnienie życia, przybierające postać gotowości na śmierć.
Gilbert Keith Chesterton
<<

Rioo

Trybun ludowy
Trybun ludowy

Post 23 gru 2005, o 21:14

tu jest wszystko: http://www.staff.amu.edu.pl/~elsa/infor ... e2006.html druczki, trzeba dostarczyć do p310

o ile mnie pamięć nie myli to zwolniona z egzamu jest pierwsza trójka, jurorzy decydują jakie to są oceny (dobre/bardzo dobre) istnieje możliwość dla ambitnych nie zgodzić się na zaproponowaną ocenę i indywidualnie iść do prof Dajczaka (chyba ustny jest wtedy egzam, ale głowy nie dam, bo to rzadkość ;) )
Obrazek

Obrazek
Następna strona

Powrót do Archiwum 2005/2006